.

.

New
Херој пенкало благородништвото цевка Goldweave hardcover подарок pen фонтана пенкало високи бесплатен превозот

Херој пенкало благородништвото цевка Goldweave hardcover подарок pen фонтана пенкало високи бесплатен превозот

DEN 1836.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


детали за производот

Детали

боја:
Црна
Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Nib Материјал:
Iraurita
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
88
Свеж

Избор на клиенти