.

.

New
Висок Квалитет Jinhao Луксузни Iraurita Фонтана Пенкало Целосен метал Златен Змеј Клип Caneta Канцелариски Канцеларија училиште материјали 03854

Висок Квалитет Jinhao Луксузни Iraurita Фонтана Пенкало Целосен метал Златен Змеј Клип Caneta Канцелариски Канцеларија училиште

DEN 390.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте во Мојата Продавница

Детали

Тип:
фонтаната пен
Број На Модел На:
03854
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
noverty
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Свеж

Избор на клиенти