.

.

New
Pimio Мастило пенкало calligraphy пенкало и студент канцеларија подароци фестивал 908 иридиум nibs

Pimio Мастило пенкало calligraphy пенкало и студент канцеларија подароци фестивал 908 иридиум nibs

DEN 950.40

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.или да се Вратат & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 5-10 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ние нудиме испорака метод како што е подолу : 1. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfim плаќање. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. Кина пост пошта Ќе ги преземе 5-12 работни дена,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail. Ве молиме контактирајте не преку порака , e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.

Детали

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
Финансии
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Бренд Име:
Baoke
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
PS908
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Злато
Свеж

Избор на клиенти