.

.

New
Pimio PS916 уметност пенкала, деловни работи, финансиски пенкала, студент пенкала, роденденски подарок поставува

Pimio PS916 уметност пенкала, деловни работи, финансиски пенкала, студент пенкала, роденденски подарок поставува

DEN 907.00
DEN 907.20

Стока
Достапно.

Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfim плаќање.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Кина пост пошта Ќе ги преземе 5-12 работни дена,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail. Ве молиме контактирајте не преку порака , e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.или да се Вратат & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 5-10 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.

Детали

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
Финансии
Пишување Точка:
0.38 mm
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Број На Модел На:
ps916
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Злато
Свеж

Избор на клиенти