.

.

New
црна гора 0.7 мм херој фонтана пенкало Висок квалитет човек жените пенкала бизнис подарок училиште канцелариски материјали испрати пријател 005

црна гора 0.7 мм херој фонтана пенкало Висок квалитет човек жените пенкала бизнис подарок училиште канцелариски материјали испрати

DEN 245.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
1
Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Сет
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
0705
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Свеж

Избор на клиенти