.

.

New
Нема потреба од мастило Метал Златна фонтана Пенкало Мастило пенкало железо Пенкало Nib со 1 nib Fineliner Пенкало За Деловни Канцелариски Канцелариски Материјали

Нема потреба од мастило Метал Златна фонтана Пенкало Мастило пенкало железо Пенкало Nib со 1 nib Fineliner Пенкало За Деловни

DEN 357.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Светло Сива, Црна
Бренд Име:
jimarty
Број На Модел На:
0.5 mm
Тип:
фонтаната пен
Свеж

Избор на клиенти