.

.

New
ДИКА ВЕН 8002 Дополнителна парична Казна Nib 0.38 mm Фонтана Пенкало за Финансии Луксузни Метал Пенкала со Мастило Канцелариски Материјали Училиште Материјали Роденден?

ДИКА ВЕН 8002 Дополнителна парична Казна Nib 0.38 mm Фонтана Пенкало за Финансии Луксузни Метал Пенкала со Мастило Канцелариски

DEN 216.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

Детали

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пишување Точка:
0.38 mm
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Број На Модел На:
ДИКА ВЕН 8002
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Свеж

Избор на клиенти