.

.

New
Италија МЕДИЧИ 205 Серија Фонтана Пенкало Стандарден Тип Iraurita Фонтана Пенкало Финансии Фонтана Пенкало НЕМА ПОДАРОК КУТИЈА 0.38 / 0.5 MM 1PCS

Италија МЕДИЧИ 205 Серија Фонтана Пенкало Стандарден Тип Iraurita Фонтана Пенкало Финансии Фонтана Пенкало НЕМА ПОДАРОК КУТИЈА

DEN 274.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


Бренд : МЕДИЧИ
Потекло : Италија
Големина : 0.38 mm / 0.5 mm
Тежина : 0.02 KG /ЕЕЗ
Количина : 1 Buc
Боја : 8
Материјал : Метал
НЕМА ПОДАРОК КУТИЈА
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Посебна Апликација:
Финансии
Nib Материјал:
Iraurita
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
205
Тип:
фонтаната пен
Свеж

Избор на клиенти