.

.

New
ХЕРОЈ 10pcs/set Метал Фонтана Pen Set Мастило Пенкало за Пишување Пенкало за Училиштето Ученикот Учениците Канцелариски caneta tinteiro dolma kalem

ХЕРОЈ 10pcs/set Метал Фонтана Pen Set Мастило Пенкало за Пишување Пенкало за Училиштето Ученикот Учениците Канцелариски caneta

DEN 1151.00
DEN 1918.56

Стока
Достапно.

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
end Isv Module Wrap8835
. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.38 mm
Пакување:
Сет
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Посебна Апликација:
Студент
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Злато
Количина:
10pcs
Свеж

Избор на клиенти