.

.

New
Jinhao x450 Фонтана пенкало deep blue Пресврт и Злато

Jinhao x450 Фонтана пенкало deep blue Пресврт и Злато

DEN 182.88

Стока
Достапно.


Име : Фонтана Пен
клипот рефил Метал барел и капа клипот рефил
Метал барел и капа
Jinhao x450 Фонтана пенкало deep blue Пресврт и Злато
Jinhao е една од водечките производителот на висок квалитет на пишување инструменти во Кина.
На X450 е една од нејзините најпопуларни иглички и често се сметаат за квалитет надвор од нејзините многу разумна цена.
Пакет содржи : 1x Фонтана пен
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детали

Тип:
фонтаната пен
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Бренд Име:
LUOSHI
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Свеж

Избор на клиенти