.

.

New
бела вистински Picasso 988 Фонтана Пенкало бизнис подарок pen бесплатен превозот училиште Пишување и канцелариски Материјали испрати наставник 0.5 mm

бела вистински Picasso 988 Фонтана Пенкало бизнис подарок pen бесплатен превозот училиште Пишување и канцелариски Материјали

DEN 653.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
pen, пенкало и подарок кутија
Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Свеж

Избор на клиенти