.

.

New
Бесплатен превозот 120 ml Керамички чоколадо fondue сладолед тенџере поставите сирење жешко тенџере fondue поставува со вилушка и свеќа путер warmers

Бесплатен превозот 120 ml Керамички чоколадо fondue сладолед тенџере поставите сирење жешко тенџере fondue поставува со вилушка

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Сирење Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Сирење Алатки Тип:
Fondue Поставува
Број На Модел На:
TJY199
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
WeCollection
1 единица:
1. единица
Капацитет:
120 ml
Број на Корисници:
1-2 луѓе
Чаша Големина:
кол 7.5 cm висина 5.8 cm
Носителот Големина:
кол 7.5 cm висина 6 cm
Свеж

Избор на клиенти