.

.

New
Бренд Нови Флип Вистинска Кожа прекривачот Случај за Huawei Чест 6x Бесплатен Превозот

Бренд Нови Флип Вистинска Кожа прекривачот Случај за Huawei Чест 6x Бесплатен Превозот

DEN 1116.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.Ви благодариме за разбирањето!
.
Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Бизнис модел Компатибилен : за Huawei Чест 6x Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Превозот : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Повратни информации : 1.
Пакет : Телефон Случај x 1
Опис на производот :
Плаќање : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
5.5
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Обична
Бренд Име:
QIALINO
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0532
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти