.

.

New
5 Бои За Топло! CITI Z520 3G Digma Случај,2017 Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни погоден

5 Бои За Топло! CITI Z520 3G Digma Случај,2017 Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни погоден

DEN 187.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.

Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е
професионални изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние
ветувам дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ
/Јачина на звук/ Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. добредојдовте да контактирате со нас.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2.Нечистотија,испакнатини,Удобно чувство допирање
4.100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Производ Во Боја
Црна Кралска сина Шампањ злато се Зголеми Црвено Розова Допир
Мека Handfeel
Мало Пакување
Стп кожа телефон случај со мало пакет
Време на испорака
3-5 дена по уплатата примена
Превозот метод
Пакет,хонг конг Пост,EMS,Кина Пост,DHL,e Packet
Услуга
Трговијата На Мало,Трговија На Големо
Почитувани
топло информации :
1.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара.Може да се мијат
3. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во наши,ве молиме одете :
.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4.Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Се користи За Digma CITI Z520 3 G
Производ Материјал
Висок Квалитет На Флип Кожа,Микрофибер
Функција
1.

Детали

Материјал:
pu
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
100% Совршено Одговараат
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
Digma CITI Z520 3G
боја:
ЦрнаШампањ златоРозоваRose redКралска сина
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За Digma CITI Z520 3G
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти