.

.

New
Топла Продажба! Leagoo T10 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За Leagoo T10 Случај

Топла Продажба! Leagoo T10 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За Leagoo T10 Случај

DEN 187.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
Leagoo T10
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Детали

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Ултра-тенок Шарени Кожа Случај
Компатибилен Бренд:
Leagoo
Број На Модел На:
Случај за Leagoo T10
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти