.

.

New
Нов Висок Квалитет на телефонот случај за HTC Желба 728G Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај

Нов Висок Квалитет на телефонот случај за HTC Желба 728G Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Детали

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Компатибилен Бренд:
HTC
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Модел 1:
За HTC Желба 728G
Свеж

Избор на клиенти