.

.

New
Квалитетот на Сликата Стојат Флип Кожа Случај За Samsung Galaxy tab 3 8.0 T310 T311 T315 Таблет Компјутер Случаи Задниот Поклопец со Картичка Слотови

Квалитетот на Сликата Стојат Флип Кожа Случај За Samsung Galaxy tab 3 8.0 T310 T311 T315 Таблет Компјутер Случаи Задниот Поклопец

DEN 426.00
DEN 473.28

Стока
Достапно.

Не знак на испорака лист ако најде изглед на пакет биле оштетени и контактирајте со нас веднаш.
Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас.Опис : Се Применува Уред : За Samsung Galaxy Tab 3 T310 / T311 / T315 1.
Се врати и враќање
Можете да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние да се потрудиме да ви помогне. Ве молиме љубезно се забележи : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. Проверете пакетот внимателно откако сте го добиле.
Превозот
По добивањето на нарачката, ние ќе се достави пратката во 24 - 72hours. Слики за референца Забелешка : Pls наведете бои и квантитетот кога ќе се направи нарачката, или ние ќе брод случајно! Пакување се вклучени : 1 x Кожа Случај Таблет не е вклучена Слики : Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука. Директен пристап до сите копчиња и може да се земе слики без отстранување од случајот. 100% нов и висок квалитет,специјално дизајниран за вашиот Таблет. Заштита на вашиот Телефон од Гребење, Dusts,Судири и Триење.
Ве молиме проверете превозот детали
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако се појавува сериозен квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 72 часа можеме да реконструкција или повторно да ја прати.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата.
Не заборавајте да ни оставите белешка за вашата нарачка ID и да не контактирате за да добиете враќање адреса.

Детали

Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
effelon
дизајн:
Ткаеше
Големина:
8.0 inches
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Картичка Слотови
Компатибилен Бренд:
Samsung T310
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Модел Компатибилност:
за Samsung Galaxy Tab 3 8.0 T310
Стил:
Моден
Применливи модели:
покрие случај за Samsung Galaxy tab 3 8.0
Компатибилност:
Таблета случај за Samsung СМ-T310
Свеж

Избор на клиенти