.

.

New
Xiaomi Redmi Про случај алуминиум 5.5 покрие Redmi забелешка 4 случај силикон флип кожа покрие Xiomi Redmi забелешка 4 про случај

Xiaomi Redmi Про случај алуминиум 5.5 покрие Redmi забелешка 4 случај силикон флип кожа покрие Xiomi Redmi забелешка 4 про случај

DEN 239.00
DEN 251.52

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
за redmi note4, за redmi про
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Џ.К Сон
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Свеж

Избор на клиенти