.

.

New
5 Бои Оригиналот! За ASUS ZenFone 2 Ласерски Случај Нов Пристигнување Висок Квалитет Флип Ултра-тенки Кожни Заштитни Случај

5 Бои Оригиналот! За ASUS ZenFone 2 Ласерски Случај Нов Пристигнување Висок Квалитет Флип Ултра-тенки Кожни Заштитни Случај

DEN 187.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.

Може да се мијат
3.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2. Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е
професионални изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние
ветувам дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ
/Јачина на звук/ Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара.Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Се користи За ASUS Zen Fone 2 Ласерски
Производ Материјал
Висок Квалитет На Флип Кожа,Микрофибер
Функција
1.Високо квалитетен Материјал,животната средина,трајни,анти-лизга
2. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во наши,ве молиме одете :
. добредојдовте да контактирате со нас.100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Производ Во Боја
Црна Кралска сина Шампањ злато се Зголеми Црвено Розова Допир
Мека Handfeel
Мало Пакување
Стп кожа телефон случај со мало пакет
Време на испорака
3-5 дена по уплатата примена
Превозот метод
Пакет,хонг конг Пост,EMS,Кина Пост,DHL,e Packet
Услуга
Трговијата На Мало,Трговија На Големо
Почитувани
топло информации :
1.

Детали

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Оригиналниот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
asus zenfone 2 ласерски
боја:
ЦрнаШампањ златоРозоваRose redКралска сина
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За ASUS ZenFone 2 Ласерски
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти