.

.

New
Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси S5 мини S5mini Случај Покрие Флип Мобилен Телефон Заштитна Задниот Поклопец Стои

Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси S5 мини S5mini Случај Покрие Флип Мобилен Телефон Заштитна Задниот

DEN 181.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме да : - ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси S5 мини S5mini Случај Покрие Флип Мобилен Телефон Заштитна Задниот Поклопец Стои Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот Кожа Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Детали

Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.5 inch
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Луксузна Висок Квалитет
Компатибилен Бренд:
Samsung
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
бизнис
Компатибилен 1:
За Samsung Галакси S5mini Случај
Компатибилен 2:
За Samsung Галакси S5 мини Маска
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси S5 мини Флип Случај
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси S5 мини Паричникот Случај
Компатибилен 5:
За Samsung Galaxy S 5 мини Случај
Свеж

Избор на клиенти