.

.

New
Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси J5 J500H СМ-J500F Случај Покрие Флип Школка Заштитна Задниот Поклопец Со Подарок

Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси J5 J500H СМ-J500F Случај Покрие Флип Школка Заштитна Задниот

DEN 181.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме да : - ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси J5 J500 H СМ-J500 F Случај Покрие Флип Школка Заштитна Задниот Поклопец Со Подарок Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот Кожа Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Детали

Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
Луксузна Флип Паричникот Кожа
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
бизнис
Компатибилен 1:
За Samsung Галакси J5 Случај Маска
Компатибилен 2:
За Samsung Галакси J5 Случај
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси J5 Флип Случај
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси J5 Маска
Компатибилен 5:
За Samsung Галакси J5 Случај Флип Луксуз
Свеж

Избор на клиенти