.

.

New
Телефон Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4А-4X 4 4 Про 3 3 Про 3S Мобилен Телефон случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4 Про 3 3 Про 4X Случај на Кожата

Телефон Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4А-4X 4 4 Про 3 3 Про 3S Мобилен Телефон случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4 Про 3 3

DEN 203.00
DEN 220.32

Стока
Достапно.

СТП Кожа + Мека TPU Силикони ( Ултра-тенок и издржливи Лесно да се Инсталира )
3.Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини
4.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.
Телефон Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4А-4 X 4 4 Про 3 3 Про 3 S Мобилен Телефон случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4 Про 3 3 Про 4 X Случај на Кожата
Продажба Точка :
1.Disigned како Паричникот Торбичка Случај ,Карта на слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
5.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Направени од добар квалитет СТП кожа и меки TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.
Ние Ќе го провериме Секој Случај за Да се Осигура Сè Е во РЕД Пред Sended
Ние Ќе испратиме цел во 1 или 2 дена По Плаќање Оствари
Ние ќе Пакет Добро
-
Совршено Погодни
За Xiaomi Redmi 4А -
За Xiaomi Redmi 4 Про
За Xiaomi Redmi 4
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X
За Xiaomi Redmi 4 X 4 X про
За Xiaomi Redmi Забелешка 2
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
За Xiaomi Mi4i Mi4 C
За Xiaomi 5 S плус
За Xiaomi Redmi Про
За Xiaomi Redmi Забелешка
За Xiaomi Redmi 3 X
За Xiaomi Redmi 3 S 3 Про
За Xiaomi Микс
За Xiaomi 4 S
За Xiaomi Mi5 C
За Xiaomi Mi3
За Xiaomi redmi 4 S
За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Про
За Xiaomi 5 S
За Xiaomi Redmi 2
За Xiaomi Redmi Забелешка 3
За Xiaomi Mi5
За Xiaomi Redmi 3
За Xiaomi Max
Превозот
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

Детали

Материјал:
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Одговараат на:
За Xiaomi Микс М5 Note2 Rodmi 3 4 4А-3Pro 4Pro Забелешка 2 3 4X
Стил:
Стил
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци
Функција:
Функција
Тип:
Телефон случај Додатоци & Делови
Модел 1:
За Xiaomi redmi Про 2 3 3X 3S 3 Про 4 4А-4 Про 4X 4X про 4S
Модел 2:
За Redmi Забелешка 2 3 3 Про 4 4 Про 4X
Модел 3:
За Xiaomi Max Микс Mi5 Mi5C 5S 5S Плус Mi4i Mi4C 4S Mi3
Свеж

Избор на клиенти