.

.

New
Coque Wiko Виножито Лајт 4G Случај Кожа Огледало Флип Capa Покрие сфор Wiko Виножито Лајт 4G Случај Мобилен Телефон Торба Случаи Funda

Coque Wiko Виножито Лајт 4G Случај Кожа Огледало Флип Capa Покрие сфор Wiko Виножито Лајт 4G Случај Мобилен Телефон Торба Случаи

DEN 164.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.

Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Специфични карактеристики на телефонот школка дупки позиција и копчињата се за соодветниот модел на телефон.Наша цел е клиентот satisfication.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако ние ева не знам за нив.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Ние само брод да се потврди цел адреса.Ако стоката е скршен од страна на транспорт,ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара,не отвори спорот,ние ќе им помогне на вас,однапред ви благодариме. Ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.
Ви благодариме за читање и со нарачување нашите предмети!
. Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон и потоа се купи.Дуото на акции статус и временски разлики,ние ќе го избере брод вашата стока од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Повратни Информации >>>
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ние кна исполнуваат решавање на вашите проблеми. Coque Wiko Виножито Лајт 4 G Случај Кожа Огледало Флип Capa Покрие сфор Wiko Виножито Лајт 4 G Случај Мобилен Телефон Торба Случаи Funda
За Пратката >>>
1.

Детали

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Сјајна,Мат
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Флип / Застане /Огледало
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен Бренд:
за Wiko Виножито Лајт 4G
Применлив модел:
За Wiko Виножито Лајт 4G Флип Случај
Материјал:
СТП кожа Coque за Wiko Виножито Лајт 4G
боја:
Црна,Небото сино,Роза,Шампањ,Сребро.
кориснички:
Yes
Трговија на големо:
Поддршка
Функција:
Огледало Случај за Wiko Виножито Лајт 4G
статус:
во парк
квалитет:
Најдобар Квалитет На++++
Компатибилен Sony Модел:
за Wiko Виножито Лајт 4G Случај
Компатибилен Sony Модел 1:
Маска за Wiko Виножито Лајт 4G
Свеж

Избор на клиенти