.

.

New
Луксузен Паметен Вклучено Исклучено Вистинска Кожа Случај за Blackberry Priv Опфаќа Флип Телефон Покритие за Priv Случаи Fundas Coque Capa+Бесплатен Подарок

Луксузен Паметен Вклучено Исклучено Вистинска Кожа Случај за Blackberry Priv Опфаќа Флип Телефон Покритие за Priv Случаи Fundas

DEN 2402.00
DEN 2639.52

Стока
Достапно.

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Повратни информации : 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Превозот : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.

Детали

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
5.4
Бренд Име:
QIALINO
Компатибилен Бренд:
Blackberry
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти