.

.

New
Паричникот Флип Кожа Случај За Huawei Чест 5C Чест 7 Lite GT3 GR5 мини 5.2-инчен телефон Кожа задниот Поклопец случај со Стојат Etui>

Паричникот Флип Кожа Случај За Huawei Чест 5C Чест 7 Lite GT3 GR5 мини 5.2-инчен телефон Кожа задниот Поклопец случај со Стојат

DEN 234.72

Стока
Достапно.

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Стојат Продажба поени>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> За Huawei Чест 5 C (Чест 7 Lite/GT3/GR5 мини) 5.2-инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 9 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

Детали

дизајн:
Мат,Гроздобер
Карактеристики:
паричникот флип кожа случај
Големина:
For Huawei Honor 5C (Honor 7 Lite/GT3/GR5 mini) 5.2-inch
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Huawei Чест 5C (Чест 7 Lite/GT3/GR5 мини) 5.2-инчен
Etui fundas carcasas :
За Huawei Чест 5C (Чест 7 Lite/GT3/GR5 мини) Coque Capa Hoesje
Свеж

Избор на клиенти