.

.

New
LINGWUZHE Флип Дизајн СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Магнетни Тока Покритие За KingZone S3 5

LINGWUZHE Флип Дизајн СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Магнетни Тока Покритие За KingZone S3 5

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Украсени
Големина:
5''
Бренд Име:
LINGWUZHE
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Паричникот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
S3
Свеж

Избор на клиенти