.

.

New
Huawei чест 9 Лајт случај покрие honor9 лајт флип задниот поклопец стп кожа силикони shockproof случај coque оригинални чест 9 Лајт случај

Huawei чест 9 Лајт случај покрие honor9 лајт флип задниот поклопец стп кожа силикони shockproof случај coque оригинални чест

DEN 165.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.

Страна невидливи мини магнетни тока, убава и функционална, се покрие совршен. Совршено го заштитите вашиот телефон од гребење и шок.
Опис На Производот >>>
1. Прилагодлив држач со 30-90 степен, мода изгледа, тоа е најдобар подарок, исто така,.Се продава исклучиво од страна на Togood.
Продажба На Точка >>>
1.Луксузна флип кожа благородна случај
4.Го заштитува вашиот мобилен телефон од гребење, нечистотија, отпечатоци од прсти и други дневен надомест на штета.Точни Дизајн Големина : тесно се заштити телефонот од намалувањето
2.
Huawei чест 9 Лајт случај покрие honor9 лајт флип задниот поклопец стп кожа силикони shockproof случај coque оригинални чест 9 Лајт случај
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога нарачката цел.Интерен Материјал : еколошки жешки притисне бојата стп
3.Стојат функција : види vedio во секое време секаде .Бренд : Висок Квалитет.
Производот Picture Show (Прикажи) >>>
.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Ќе се фокусира на обезбедување на висок квалитет на производите и светска класа, клиент сервис, ве молиме контактирајте со нас во секое време со какви било прашања или проблеми.

Детали

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Анти-удар,Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Металик,Сјајна,Бизнис,Гроздобер,Обичен
Големина:
5.65
Карактеристики:
СТП Leathear
боја:
Розова,Роза,Црна,Кафеава,Небото Сино
статус:
Во Парк / На Големо Поддршка
квалитет:
Најдобар квалитет На+++++
превозот:
Бесплатен превозот
Модел:
За Huawei Чест 9 Лајт
Состојба:
ново на пазарот
Материјал:
СТП Leathear Случај Fundas Capa Coque Carcasa
Трговија на големо:
Ве Молиме Контактирајте Со Мене За Да Се Добие Најдобра Цена
Модел:
Имаат многу модели на овој линк
Свеж

Избор на клиенти