.

.

New
За ZTE AXON 7 A2017 Случај Вистинска Кожа Стојат Флип Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатен Подарок

За ZTE AXON 7 A2017 Случај Вистинска Кожа Стојат Флип Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатен Подарок

DEN 645.00
DEN 805.92

Стока
Достапно.


Покрие Случај За ZTE AXON 7 A2017 (5.5 inch)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Детали

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Гроздобер,Обична,Бизнис
Големина:
5.5
Карактеристики:
Модата. Ретро .Најлуксузниот
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци
Свеж

Избор на клиенти