.

.

New
За Asus ZenFone 3 Max ZC520TL Случај Вистинска Кожа Стојат Флип Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатен Подарок

За Asus ZenFone 3 Max ZC520TL Случај Вистинска Кожа Стојат Флип Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатен Подарок

DEN 645.00
DEN 805.92

Стока
Достапно.


Покрие Случај За Asus Zen Fone 3 Max ZC520 TL (5.2 инчи)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Детали

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Гроздобер,Обична,Бизнис
Големина:
5.2
Карактеристики:
Модата. Ретро .Најлуксузниот
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци
Свеж

Избор на клиенти