.

.

New
случај сфор Fundas Huawei Нова 2 случај За Coque Huawei Нова 2 Nova2 телефон случаи Стп Кожа Флип Силиконска маска со Држачот

случај сфор Fundas Huawei Нова 2 случај За Coque Huawei Нова 2 Nova2 телефон случаи Стп Кожа Флип Силиконска маска со Држачот

DEN 110.00
DEN 117.12

Стока
Достапно.

случај сфор Fundas Huawei Нова 2 случај За Coque Huawei Нова 2 Nova2 телефон случаи Стп Кожа Флип Силиконска маска со Картичка Holde руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Сликата е само да се користи за прикажување на детали.

Детали

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Обична,Метален
Големина:
5.0
Карактеристики:
Паричникот Стојат Флип
Стил:
12 дизајн стилови
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Зелена,Црна,Розова,Розово,Сино Небо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
Нечистотија-отпорни & Анти-удар Заштитна Вашиот Телефон
функција 1:
СТП Кожа, Универзална Паричникот Маска, Телефон Торба, Fundas
Карактеристика 2:
Високо Квалитетни Магнетни Флип Паричникот Случај Со Држачот
функција 3:
Луксузна Гроздобер Стил Со Стојат Функција
совети:
За Случај Huawei Нова 2
Број На Модел На:
За huawei Нова 2
Свеж

Избор на клиенти