.

.

New
Силиконски Телефон Случаи Покритие За Elephone S3 5.2 инчен Мека TPU Дрво Случај Назад Опфаќа Школки Кожата За Elephone S3 Куќишта Кеси

Силиконски Телефон Случаи Покритие За Elephone S3 5.2 инчен Мека TPU Дрво Случај Назад Опфаќа Школки Кожата За Elephone S3 Куќишта

DEN 110.00
DEN 117.12

Стока
Достапно.

Силиконски Телефон Случаи Покритие За Elephone S3 5.2 инчен Мека TPU Дрво Случај Назад Опфаќа Школки Кожата За Elephone S3 Куќишта Кеси руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Сликата е само да се користи за прикажување на детали.

Детали

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Метален
Големина:
5.2inch
Карактеристики:
Паричникот Стојат Флип
Компатибилен Бренд:
за Elephone S3
Стил:
12 дизајн стилови
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Зелена,Црна,Розова,Розово,Сино Небо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
Нечистотија-отпорни & Анти-удар Заштитна Вашиот Телефон
функција 1:
СТП Кожа, Универзална Паричникот Маска, Телефон Торба, Fundas
Карактеристика 2:
Високо Квалитетни Магнетни Флип Паричникот Случај Со Држачот
функција 3:
Луксузна Гроздобер Стил Со Стојат Функција
совети:
Многу модели за да изберете од нашата продавница
Број На Модел На:
за Elephone S3
Свеж

Избор на клиенти