.

.

New
AiLiShi Нови Пристигне Цртан филм Насликани Покрива Кожата Паричникот СТП Книга-Стил Флип Мода Кожа Случај За HomTom HT17 Про

AiLiShi Нови Пристигне Цртан филм Насликани Покрива Кожата Паричникот СТП Книга-Стил Флип Мода Кожа Случај За HomTom HT17 Про

DEN 227.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Моден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.
Места за чување на кредитни картички и пари
Заштитете го вашиот телефон од секој ден испакнатини, гребнатини, знаци и прашина
Пакет се вклучени :
1 X Кожа Случај

Детали

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
Компатибилен Бренд:
За HOMTOM HT17 ПРО
Свеж

Избор на клиенти