.

.

New
Флип Стојат Функција Кожа Торбичка Приказ на Прозорецот за случај За Samsung Галакси J2 J200 Capa Celular Покрие Сликарство цвеќиња Телефон Кеси

Флип Стојат Функција Кожа Торбичка Приказ на Прозорецот за случај За Samsung Галакси J2 J200 Capa Celular Покрие Сликарство цвеќиња

DEN 163.00
DEN 171.36

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.

Детали

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
18*9*2
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Карактеристики:
Флип Стојат Функција Кожа Торбичка Приказ на Прозорецот случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
SKU:
MiKC039
боја:
како се покаже слика
статус:
Во Однос На Статусот
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип:
100% Сосема Нов
Компатибилен Модел:
Одговара За Samsung Галакси J2 J200
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J2 J200
Свеж

Избор на клиенти