.

.

New
H422 Луксузни Ретро Кожа Флип Случај Покритие За LG Дух 4G LTE H422 H420 C70 H440N Телефон Задниот Поклопец Случај Со Кредитна Картичка Носителот

H422 Луксузни Ретро Кожа Флип Случај Покритие За LG Дух 4G LTE H422 H420 C70 H440N Телефон Задниот Поклопец Случај Со Кредитна

DEN 227.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

H422 Луксузни Ретро Кожа Флип Случај Покритие За LG Дух 4 G LTE H422 H420 C70 H440 N Телефон Задниот Поклопец Случај Со Кредитна Картичка Носителот Карактеристики :
1. Се одликува со Opp Вреќа 2. 100% Сосема Нов Случаи
3. Направени од високо квалитетен Материјал
4. Моден дизајн, Лесен и Издржлив
5. Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
6. Совршено се Вклопуваат : За LG Дух 4 G LTE H422 H420 C70 H440 N ( Телефон не е вклучен ) се Обрне внимание :
1. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо .
2. Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере

Детали

Карактеристики:
обичен мат кожа за на мобилен телефон торба
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Jewelled
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
Case For LG Spirit 4G LTE H422 H420 H440N C70
Тип:
Флип Случај
Бесплатен превозот :
Поддршка
Стил:
Магнетни Флип + Картичка Слот + Фото Рамка
Погоден за:
за жената, жените човекот мажите девојка лејди
Стилот 1:
модни луксузни Симпатична прекрасна цртан филм печати сликарство Насликан
Стил 2:
Телефон случај со кредитна картичка носителот
Компатибилен Модел 2:
маска за lg дух
Компатибилен Модел 3:
За coque LG Дух 4G LTE
Модел:
случај за lg дух h422
телефон:
За h422 lg дух
Свеж

Избор на клиенти