.

.

New
AiLiShi Фабрика Директни! За Elephone P8 Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Луксузни СТП Кожа Случај Телефон Додатоци Следење

AiLiShi Фабрика Директни! За Elephone P8 Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Луксузни СТП Кожа Случај Телефон Додатоци

DEN 227.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Топло Совети :
1. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние сме бесплатен превозот со Ali Express Saver Превозот И Ali Express Стандард на Превозот со следење на број . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детали

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Сјајни,Бизнис
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
за Elephone
Свеж

Избор на клиенти