.

.

New
Нов Висок Квалитет на телефонот случај за Blackview R6 Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај

Нов Висок Квалитет на телефонот случај за Blackview R6 Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Детали

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Blackview R6
Модел 1:
за Blackview R6
Свеж

Избор на клиенти