.

.

New
Нови Fasion СТП Кожа Флип за ZOPO Брзина 7 Плус случај 5.5 инчи Висок Квалитет Луксузни Случај приказ на прозорецот Покрие Ф1

Нови Fasion СТП Кожа Флип за ZOPO Брзина 7 Плус случај 5.5 инчи Висок Квалитет Луксузни Случај приказ на прозорецот Покрие Ф1

DEN 184.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе ви помогнат да се реши тој Производ Материјал : СТП Кожа Случај Функција : 1.

Детали

Големина:
153.6*76.5*8.8mm 5.5inch
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
KAILYON
Компатибилен Бренд:
Универзална Случај
Свеж

Избор на клиенти