.

.

New
KAILYON Fasion СТП Кожа Флип за Huawei Искачи P1 XL U9200E случај на Високо Квалитетни Луксузни Случај приказ на прозорецот се Покријат во акции F4

KAILYON Fasion СТП Кожа Флип за Huawei Искачи P1 XL U9200E случај на Високо Квалитетни Луксузни Случај приказ на прозорецот се

DEN 184.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Висок квалитет на СТП кожа материјал, го прави вашиот телефон Луксузни 2.цел прозорец 1. Удобно допирање чувство 5. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Нечистотија, испакнатини, отпорен на Гребење 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе ви помогнат да се реши тој Производ Материјал : СТП Кожа Случај Функција : 1. Високо квалитетен Материјал, животната средина, трајни, анти-лизга; 3.

Детали

Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
KAILYON
Свеж

Избор на клиенти