.

.

New
Слика За Nokia 640 Shockproof Стојат Држачот на Флип Кожа Покрие Случај за Microsoft Nokia Lumia 640 XL Мобилен телефон Случаи

Слика За Nokia 640 Shockproof Стојат Држачот на Флип Кожа Покрие Случај за Microsoft Nokia Lumia 640 XL Мобилен телефон Случаи

DEN 136.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.


Превозот
По добивањето на нарачката, ние ќе се достави пратката во 24 - 72hours. 100% нов и висок квалитет,специјално дизајниран за вашиот Телефон.
Се врати и враќање
Можете да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние да се потрудиме да ви помогне.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата.
Ве молиме љубезно истакна :
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. ние нема да прифатиме каков било спор за логистика причина ветување во време. Не знак на испорака лист ако најде изглед на пакет биле оштетени и контактирајте со нас веднаш. Директен пристап до сите копчиња и може да се земе слики без отстранување од случајот.
Ако се појавува сериозен квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 72 часа можеме да реконструкција или повторно да ја прати.Топло Известување !!! Испорака Проблем руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од страна на клиентот hadn не обезбеди доволно информации кога ставање на ред !!! Следење на информации проблем "Кина Пост Обичен Мал Пакет" е класа за економија логистика, тоа нели следење на информации и можете да го добиете вашиот производ во ветувањето за време на испорака.
Ве молиме проверете превозот детали
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.

Детали

Материјал:
За Lumia 640 XL, За Lumia 640
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.0-5.7 inch
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Nokia
Компатибилен Nokia Модел:
Nokia Lumia 610
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
effelon
Карактеристики:
Картичка Слотови
Применливи модели:
случај покритие за Nokia Lumia 640XL
Компатибилност:
телефон случај за Nokia 640 XL маска
Свеж

Избор на клиенти