.

.

New
20 x 30cm Мека кутија Флеш Softbox Diffuser За Nikon за Canon nikon dslr фото камера

20 x 30cm Мека кутија Флеш Softbox Diffuser За Nikon за Canon nikon dslr фото камера

DEN 397.44

Стока
Достапно.


100% Сосема нов ,не се користи, 12 месеци гаранција, Брза Испорака !
Ова е 20cm * 30cm Мини мека кутија . Тоа е многу добра корисна алатка за снимање фотографија .
Компактни димензии, мала тежина, лесно да се носат
внатрешноста е сребро рефлективна површина. квалитетот е добар, а и за подобро Да се одрази на светлината.
Две меки ткива дизајн, еден е спроведен во мека кутија внатре со четири парчиња на Лепенка, а другиот е спроведен во мека кутија отворање
Dual фиксна ремени за прицврстување на флеш
Компатибилна со Моделот :
Nikn SB800/SB600/SB80 DX/SB28 DX
Cann 580 EXII/580 EX/550 EX/540 EZ/430 EXII/430 EX
Pentax AF540 FGZ/AF360 FGZ
Олимп F50 R/F50/F36 R/F36
Nissin DI866/DE622/DI466
Сигма 530 DG/500 DG
Vivitar DF400 MZ/DF383 S/AUTO285/AUTO283/AUTO273
Minolta 4000 AF/2800 A
YONGNUO 460/460 II/465/467/468/560.
Пакет вклучуваат 1 x 20cm * 30cm Мини мека кутија 1 x Внатре Мека Бела Крпа 1 x Надвор од Мека Бела Крпа 1 x Црна Торба

Детали

Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
хари добро
Свеж

Избор на клиенти