.

.

New
МАГИЧЕН НАУКА Забава физика експеримент Воздухот возење моќ тркачки автомобил DIY материјали,дома училиште образовни комплет,најдобриот подарок за деца

МАГИЧЕН НАУКА Забава физика експеримент Воздухот возење моќ тркачки автомобил DIY материјали,дома училиште образовни комплет,најдобриот

DEN 138.72

Стока
Достапно.

детали за производот Забелешка : батеријата не се вклучени,ве молиме да се разбере,ви благодариме! функција : 1.Среќен и лесно да се научат 2.Вежба вашата деца практична способност 3.Воз вашите деца набљудување на способност,размислување и аналитички вештини, Знаења и вештини 1. Се разбере основната структура на Ф1 воздух гребло електрични возила; 2. Се разбере основните принципи на воздухот гребло работа; Тежина : пуштање во употреба на линеарност,ние се стремиме да се направи автомобил извршите брзо и директно. Учење Поени Воздухопловни сили,акција и реакција отпор на воздухот

Детали

Предмет:
Физика
Бренд Име:
МАГИЧЕН НАУКА
Број На Модел На:
**
Свеж

Избор на клиенти