.

.

New
Јога Материјали Задебелена Експлозија-доказ од Кикирики Фитнес Рехабилитација физикална Терапија Масажа De Bola Пилатес Fitball Топла

Јога Материјали Задебелена Експлозија-доказ од Кикирики Фитнес Рехабилитација физикална Терапија Масажа De Bola Пилатес Fitball

DEN 1000.00
DEN 1265.76

Стока
Достапно.

72 во
2) Вкупната големина : (зголемени) 90*45 cm/ 35.)
Пакување листа :
1* Јога топка
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Параметри :
Материјал : ПВЦ
Спецификација на производот : (прибл.
Добро за децата физички вежби.
Ние само брод вашата потврди адреса. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Број На Модел На:
HA00446
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Бренд Име:
MUMIAN
Големина:
45cm
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти