.

.

New
Maxway стандард диск bobbin threader 10.5 см летаат врзување алатки линија winder 06

Maxway стандард диск bobbin threader 10.5 см летаат врзување алатки линија winder 06

DEN 804.00
DEN 846.24

Стока
Достапно.

3pcs Maxway стандард диск bobbin threader 10.5 см летаат врзување алатки линија winder

Детали

Бренд Име:
MAXWAY
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Челик Легура
Со Скала или Не:
No
Обликот:
E-3 ( 06)
Тип:
Не-barb Кука
Позиција:
Поток
Свеж

Избор на клиенти