.

.

New
100pcs Убаво Fastlock Snap Риболов Барел Вртливата Безбедност Прилепува Куките

100pcs Убаво Fastlock Snap Риболов Барел Вртливата Безбедност Прилепува Куките

DEN 97.00
DEN 110.40

Стока
Достапно.


Опис
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Модел : 3 Модели 1# 2# 3# 100 Pcs Риболов Прилепува Дизајниран специјално за рибарите Лесно да се користи за риболов во saltwater/слатководни Одлична за ставање апаратури,засилувач,а повеќе на вашиот риболов линија! Количина : 100pcs
Број На Модел На
Големина
Тежина 1# 13.97 mm/0.55" 0.13 g 2# 16.51 mm/0.65" 0.15 g 3# 19.02 mm/0.75" 0.17 g
Answer : ___________________________ Note : кука е исклучително остар, ве молиме да се грижи за се справи со тоа се Задржи надвор од децата достигне Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува
1 X 100pcs Риболов Крстот Заклучување Snap
G

Детали

Тип:
String Кука
Позиција:
Река
Обликот:
Како што е прикажано
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Со Скала или Не:
No
Електрични или Не:
упатство
Свеж

Избор на клиенти