.

.

New
филтер за воздух за Chery A3 1.6/1.8 OEM:M11-1109111 #SK281

филтер за воздух за Chery A3 1.6/1.8 OEM:M11-1109111 SK281

DEN 368.64

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Висина:
48
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
M11-1109111
Производителот Дел Број:
M11-1109111
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Должина:
271
Материјал Тип:
филтер хартија
Бренд Име:
SAFIL
Осветленост Дел Број:
M11-1109111
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
0.5KG
Објектот Ширина:
175
Свеж

Избор на клиенти