.

.

New
Филтер за воздух за 2013 Chery E3 1.5 L OEM:J52-1109111 #SK642

Филтер за воздух за 2013 Chery E3 1.5 L OEM:J52-1109111 SK642

DEN 463.20

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
SAFIL
Производителот Дел Број:
J52-1109111
Објектот Должина:
256
Објектот Ширина:
168
Објектот Висина:
55
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
филтер хартија
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
J52-1109111
Осветленост Дел Број:
J52-1109111
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5KG
Свеж

Избор на клиенти