.

.

New
филтер за воздух + кабината филтер за CHERY FENGYUN 2 A13-1109111FA A13-8107915

филтер за воздух + кабината филтер за CHERY FENGYUN 2 A13-1109111FA A13-8107915

DEN 614.88

Стока
Достапно.


филтер за воздух : A13-1109111 FA
големина : 45.5*291.5*213mm
кабината филтер : A13-8107915
големина : 11*183*126mm

Детали

Осветленост Дел Број:
CHERY FENGYUN 2
Производителот Дел Број:
CHERY FENGYUN 2
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
моторот филтер за воздух
Објектот Тежина:
0.5kg
Другиот Дел Број:
CHERY FENGYUN 2
Материјал Тип:
филтер хартија
Свеж

Избор на клиенти