.

.

New
Wotefusi Црна Филтер за Воздух Доза Адаптер За Јамаха Воин Wolverine Сите Години АТВ [PA458]

Wotefusi Црна Филтер за Воздух Доза Адаптер За Јамаха Воин Wolverine Сите Години АТВ [PA458]

DEN 390.00
DEN 410.40

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Fitment : За Јамаха Воин Wolverine (Сите Години) Состојба : Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура Инструкции : Не се Вклучени Пакет се вклучени : 1 Сет x Филтер за Воздух Адаптер Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име На Модел:
За Воин
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
Wotefusi
Свеж

Избор на клиенти