.

.

New
YIMATZU atv настана UTVs Делови Воздух Филтер за BMX XY500 XINYANG XY1100, Chironex 1000cc, 1100cc АТВ UTV Делови Бесплатен Превозот

YIMATZU atv настана UTVs Делови Воздух Филтер за BMX XY500 XINYANG XY1100, Chironex 1000cc, 1100cc АТВ UTV Делови Бесплатен Превозот

DEN 1382.40

Стока
Достапно.


Филтер за воздух. Вообичаено (но не исклучиво) се користи за 600cc, 800cc, 1000cc и 1100cc мотори. Важи за многу брендови и преместувања на atv настана, UTVs и buggies. Популарно се користи во Chironex Комодо 1000cc 1100cc dune кабриолет и Xingyang 1100cc dune кабриолет како и многу други клонови, rebrands и слични зафатнина машини.
Заеднички Chironex име на модел првенствено е наведена како "Chironex Комодо 1000 EFI", "Chironex Комодо 1100 EFI", "Chironex 1000cc Комодо Dune Кабриолет" и "Chironex 1100cc Комодо Dune Кабриолет". Заеднички наведени Chironex Комодо филтер за воздух број е дел F0105010 и наведени како "ФИЛТЕР за ВОЗДУХ" во нивните делови листи. Исто така важи и за некои варијации на Chironex Алфа 1000cc UTVs.
Заеднички Xingyang име на модел првенствено е наведена како "Комодо 1100 EFI", "Xingyang 1100cc EFI UTV", "Xingyang 1000cc EFI Dune Кабриолет" и "Xingyang 1100cc EFI Dune Кабриолет". Заеднички наведени XY филтер за воздух број е дел F0105010 и наведени како "ФИЛТЕР за ВОЗДУХ" во нивните делови листи. Исто така важи и за некои варијации на нивните 1000cc UTVs.
Заеднички Gio (Gio Мотори / Giovanni) име на модел првенствено е наведена како "Gio Vyper 1000 EFI", "Gio Vyper 1100 EFI", "Gio 1000cc Vyper Dune Кабриолет" и "Gio 1100cc Vyper Dune Кабриолет". Заеднички наведени Gio филтер за воздух број е дел F0105010 и наведени како "ФИЛТЕР за ВОЗДУХ" во нивните делови листи. Исто така важи и за некои варијации на Gio 1000cc и 1100cc производи.
Производителот Дел Броеви : F0105010 13793-50

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
YIMATZU
Име На Модел:
F0105010
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
26.1cm
Свеж

Избор на клиенти