.

.

New
НОВАТА ПЕНА за ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА KTM SX SX-F SXF EXC SMR EXCF XCW 85 125 150 200 250 300 350 450 500 ШЕСТ DAYES Мотоцикл Motorcross

НОВАТА ПЕНА за ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА KTM SX SX-F SXF EXC SMR EXCF XCW 85 125 150 200 250 300 350 450 500 ШЕСТ DAYES Мотоцикл Motorcross

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


11999 ЗА KTM
ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ЗА KTM
Развиена за модерна високи перформанси мотори.
Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.
Директна замена на оригинална опрема филтер.
Нема потреба да се промени carburetor авиони или поставки.
Врвен квалитет powerflow филтрирање медиуми.
Висок квалитет на мотоцикл филтер за воздух.
85 SXAir Филтер од 13 до 15 125 EXCAir Филтер 12-15 125 EXC Шест Days Air Филтер 12 125 SXAir Филтер 11-15 150 SXAir Филтер 11-14 150 XCAir Филтер 11-14 200 EXCAir Филтер 12-15 200 XC-WAir Филтер 12-15 250 EXCAir Филтер 12-15 250 EXC Шест Days Air Филтер 12 250 EXC-F 12 250 EXC-F од 13 до 15 250 EXC-F Шест Дена 12 250 SXAir Филтер 11-15 250 SX-F 11-12 250 SX-F од 13 до 15 250 XCAir Филтер 11-14 250 XC-F / XCF-W 11-12 250 XC-F / XCF-W 13-14 250 XC-WAir Филтер 12-13 300 EXCAir Филтер 12-15 300 EXC Шест Days Air Филтер 12 300 EXC-F 15 300 XCAir Филтер 11-14 300 XC-WAir Филтер 12-14 350 EXC-F 12-14 350 EXC-F Шест Дена 12 350 SX-F 11-15 350 XC-F 12-13 350 XCF-W 12-14 450 EXC 12-13 450 EXC Шест Дена 12 450 SMR 11-12 450 SMR 13-14 450 SX-F 11-12 450 SX-F од 13 до 15 450 XC-F 13-14 450 XC-W 12-14 500 EXC 12-15 500 EXC Шест Дена 12-13 500 XC-W 12-14

Детали

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
b09121010
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0.045kg
Материјал Тип:
пена
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Свеж

Избор на клиенти